PAYLAŞ

MK4DOĞAL GAZ BORUSUNDAN TASARLANMIŞ 2 AYAKLI DEKORATİF LAMBA

 

MK4 doğal gaz borusundan tasarlanmış  hem raf hem de masa lambası olarak kullanabileceğiniz ve aynı zamanda yaşam kalitenizi arttırmanız için bir çözümdür. MK4 endüstriyel açıdan  şık ve bir o kadar da dengeli tarzı ile tüm dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor,  her ortamda kullanılmak üzere  tasarlanmış olan MK4 sağlam  yapısı ile iki ayaklı bir başyapıt gibi durmaktadır.

 

MK4 Yukarıda belirtildiği gibi, MK Lambaları tasarımında yenilikçi ve benzersiz bir eleman olan aynı zamanda lambayı açma ve kapatmak için kullandığımız musluk ışık anahtarı BYMK lamba tasarımlarını % 100 orijinal ve eğlenceli hale getirir.

 

BYMK  DESİGN  Tarafından hazırlanmış olan MK serisi bu lambalar endüstriyel şık bir görünüme sahip  özel boyalı (pas geçirmez) demir boru ve bağlantı parçaları dışında elle yapılan ve tecrübemizi katarak hazırladığımız BYMK güvencesi ile hazırlanan masa lambaları, raf lambaları, zemin lambaları, duvar armatürleri, kolye ve avizeler bulunmaktadır. Eğer iç mekanlar için rustik modern ve ilginç tasarım teması arıyorsanız veya bulunduğunuz ortama endüstriyel tarzda bir dokunuş eklemek istiyorsanız, BYMK ev veya ofis  tasarım için hazırladığımız ürünlere bakabilirsiniz. bymk.com.tr

MK Serisi lambaların elektrik aksamı ;   1 adet 12 volt adaptör,  1 adet 12 volt 2 watt led lamba

 

 

GREYA, SARI, PİNK, MAVİ, KIRMIZI, BEYAZ

 

Fiyat Teklifi için Bize Yazın 

PAYLAŞ
Önceki makaleMK3 
Sonraki makaleMK5

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here